MÖBLER / Soffor / Soffa 6318207
nr 631 8207
Soffa
Carl Malmsten, "Hemmakväll", längd: 200
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 29 mars 2010
kl 18:18:56
100 kr
1.000 kr
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr
900 kr
1.200 kr
1.500 kr
Soffa
Kondition: slitage, skador
nr 631 8207
Soffa
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 1.000 kr |
Såld: | 1.600 kr |
måndag 29 mars 2010 |